• Internát

Súčasťou školy je aj novootvorený internát, ktorý bol otvorený 01.09.2020 po rozsiahlej rekonštrukcii. Pre študentov našej školy je ubytovanie BEZPLATNÉ.

Pre ubytovaných žiakov sú k dispozícii zrekonštruované dvojlôžkové a trojlôžkové izby v samostatných bunkách, v ktorých je kúpeľňa so sprchovacím kútom a sociálne zariadenie, práčovňa osobnej bielizne, kuchynka a samozrejme študovňa.

Strava formou raňajok, obedov a večerí je v prípade záujmu zabezpečená.

V súvislosti s rekonštrukciou má internát nové moderné vybavenie a poskytuje príjemné prostredie pre štúdium a oddych.

Vychovávatelia, ktorí sa starajú o žiakov na internáte:

Prechádzka po internáte:

Žiadosť o prijatie do Súkromného školského internátu, ktorý je súčasťou Súkromnej strednej odbornej školy polytechnickej DSA, Novozámocká 220, 949 05 Nitra vyplňte a posielajte do 30. júna 2021 buď e-mailom na adresu: dsa.nr@dsakademien.sk ,
      alebo poštou na adresu školy: Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA, Novozámocká 220, 949 05  Nitra.

Ziadost_o_prijatie_na_internat.docx